HAKKIMDA

Merhaba!

Ben Özlem Can Koca, son isim yeni eklendi, zira biricik sevgiliyle yeni evlendik:) (zaman geçiyor, 4 seneye koşuyoruz şu an!) ;)

İlk gençlik yıllarımı Zonguldak’ta geçirdim, İstanbul’a ise Sabancı Üniversitesi’nde okumak için geldim ve bir daha da terk edemedim. 2009 yılında Yönetim Bilimleri bölümünden mezun oldum ve tabi ki kendimi kurumsal hayatın içinde buldum.

Zaman içinde güzel fotoğrafların beni ne kadar etkilediğini fark ettim, ve o fotoğrafları çekenlerin ne kadar şanslı olduğunu düşünüp imrendiğimi:)

Sonra “hadi!” dedim, “bir yerlerden başlamalıyım!”

Şimdi kahkaha sesleri taşan fotoğraflar çekmek en sevdiğim şey. Bakınca içi ısıtan anlar yakalamak, insanların kendilerini en şanslı hissettikleri zamanlarda yanlarında olmak…

Renkli, neşeli ve doğal fotoğraflar çekmek, her çekimin özel olmasını sağlamak, ve herkesin kendi şanslı hikayesini onlara fotoğraflarla sunmak için bu yola çıktım.

Ve hala heyecanlıyım :)

Yorumlar

 1. 27/05/2012

  Tebrikler! :) enerjinize bayıldım :)

  Reply
  • 26/07/2012

   Merhaba Nil:)
   Çok teşekkürler:)

   Reply
 2. 30/06/2012

  Sizi yaklaşık bir kaç aydır takip ediyorum çektiğiniz fotoğraflarla neşeleniyorum, enerji doluyorum. :) Gerçekten çok imreniyorum çektiklerinizi gördükçe. :) Makine ve kursa gitmek istiyorum ama cesaret edemiyorum 14 yaşındayım daha gencim. Sizi çok örnek alıyorum bana başka bir bakış açısı ve yaratıclık kazandırdınız, evet bunu söyleyebilirim. Bana biraz bilgi verirseniz ne mutlu, tebrik ederim çok başarılı ve dinamiksiniz :)

  Reply
  • 26/07/2012

   Ezgi Merhaba! Ben bu yorumu bir şekilde ancak görüyorum desem? Çok çok üzgünüm daha yeni cevap yazabildiğim için:(
   Çok teşekkürler bu kadar içten yazdığın ve beğenini dile getirdiğin için:) Bana bir mail atarsan luckytalephotography@gmail.com adresinden istediğin her konuda bilgi verebilirim tabi ki… Çok teşekkürler tekrar, böyle mesajları okuyunca insan daha bir motive oluyor:)

   Reply
 3. 03/10/2012

  bu fotoğrafları çeken bi yüz ancak böyle olabilirdi

  Reply
 4. 25/11/2012

  merhabalar dünya tatlısı özlem hanımm :) araya taraya sonunda buldum sizi moralim bozktu hatta aglıyordum yasadıklarım sanki herşey üstüme geliyor gibiydi internetten ordan burdan twitten heryerden sizinle oldum baktıkça resimlere güldüm demekki herşey öyle kötü deilmiş dedim ve sonnda sizinle tanışma görüşme hatta size milyon tane resmimi çektirmeye karar verdim en kısa sürede bana geri dönmenzi bekleyeceğim :)

  Reply
 5. 10/04/2013

  1 Eylül’de çekimimiz olacak, o kadar heyecanlıyım ki, Özlem hanım kesinlikle yaptığınız işte çok özel ve kalitelisiniz, birkaç fotoğrafa bakmak bile bunu görmeye yetiyor! :) En kısa zamanda görüşmek üzere! :)

  Reply
  • 10/04/2013

   Çok teşekkürler Betül Hanım:) Çok mutlu oluyorum böyle heyecanlı ve istekli gelin adayları ile tanışınca :)

   Reply
 6. 09/04/2014

  Hep kızlar kutlamış sizi :D bende bi erkek olarak
  kutluyorum bi kıza en çok gelinlik yakışır en zarif olduğu anda o andır :)
  Allah mutluluk versin …

  Reply
 7. 04/11/2014

  Çok başarılı, keyifli, güzel çekimleriniz. Tebrik ediyor, devamını diliyorum :)

  Reply

Yorum Birakmak Ister Misin? :)